ZARAZE I OSTALO – JULSKI ROK

PREDMETI: ZARAZNE BOLESTI ŽIVOTINJA I BOLESTI PČELA, ZARAZNE BOLESTI ŽIVOTINJA, INFEKTIVNE BOLESTI ŽIVOTINJA, INFEKTIVNE BOLESTI ŽIVOTINJA 2, OPŠTA EPIZOOTIOLOGIJA, OPŠTA EPIDEMIOLOGIJA, VETERINARSKA EPIDEMIOLOGIJA, VEKTORI I ZOONOZE)

ZBOG TRENUTNE EPIDEMIOLOŠKE SITUACIJE, A U CILJU SMANJENJA BROJA STUDENATA U PROSTORIJAMA FAKULTETA POLAGANJE ISPITA VRŠIĆE SE PO IZMIJENJENOJ PROCEDURI, TAKO ŠTO ĆE SVI STUDENTI POLAGATI SAMO USMENI ISPIT, OSIM STUDENATA KOJI POLAŽU ISPIT IZ PREDMETA VETERINARSKA EPIDEMIOLOGIJA, A NASTAVU SU POHAĐALI U ŠKOLSKOJ 2019/2020 GODINI, KAO I SVIH STUDENATA KOJI POLAŽU ISPIT VEKTORI I ZOONOZE.

ZA STUDENTE KOJI POLAŽU ISPIT PISMENO OBAVEZNA JE ELEKTRONSKA POTVRDA IZLASKA NA ISPIT POPUNJAVANJEM FORMULARA KOJI JE ISTAKNUT NA OGLASNOJ TABLI INTERNET STRANICE DEPARTMANA.

TERMINI

07.07. TEST U 10 H U P4 (SAMO ZA STUDENTE KOJI POLAŽU ISPIT IZ PREDMETA VETERINARSKA EPIDEMIOLOGIJA, A NASTAVU SU POHAĐALI ŠKOLSKE 2019/2020 KAO I SVIH STUDENATA KOJI POLAŽU ISPIT VEKTORI I ZOONOZE)

08.07. USMENI U 10H